Ценовник Последна промена: 22.02.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

Gigabyte PCX GeForce RTX 2080 WINDFORCE 8GB GDDR6 HDMI/3xDP USB Type-C DX12 RGB WINDFORCE 3X
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: GVN2080WF38GC

Product id: 931575, 

Gigabyte PCX GeForce RTX 2080 WINDFORCE 8GB GDDR6 HDMI/3xDP USB Type-C DX12 RGB WINDFORCE 3X

Gigabyte PCX GeForce RTX 2080 WINDFORCE 8GB GDDR6 HDMI/3xDP USB Type-C DX12 RGB WINDFORCE 3X

Features
Powered by GeForce RTX™ 2080
Integrated with 8GB GDDR6 256-bit memory interface
WINDFORCE 3X Cooling System with alternate spinning fans
RGB Fusion 2.0 – synchronize with other AORUS devices
Metal Back Plate

...

GIGABYTE
Цена: 49.659  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 22-03-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Бренд на графичка картичка
nVidia® GeForce®
Graphics Processing Unit
Тип на меморија
GDDR6
GDDR, HBM, SDRAM, SO-DIMM
Модел на графичка картичка
GeForce™ RTX
RAM капацитет
8 GB
Random-Access Memory
Слот на графичка картичка
PCI-E 3.0
AGP, PCIE
Feedback