Ценовник Последна промена: 02.03.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Gigabyte PCX Radeon RX 570 Gaming 4GB MI - Mining GDDR5 DVI/HDMI/3xDP VR Ready DX12 WINDFORCE 2X
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: GVRX570GAMING4GDMI

Product id: 924334, 

Gigabyte PCX Radeon RX 570 Gaming 4GB MI - Mining GDDR5 DVI/HDMI/3xDP VR Ready DX12 WINDFORCE 2X

Gigabyte PCX Radeon RX 570 Gaming 4GB MI - Mining GDDR5 DVI/HDMI/3xDP VR Ready DX12 WINDFORCE 2X

Features
Mining Edition
Powered by Radeon ™ RX 570
WINDFORCE 2X with 90mm Blade Fan Design
Intuitive AORUS Graphics Engine

Graphics Processing: Radeon RX570
Core Clock: OC mode: 1255MHz
Gaming mode: 1244MHz
St...

GIGABYTE
Цена: 21.725  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 360 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 19-06-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Бренд на графичка картичка
AMD® Radeon™
Graphics Processing Unit
Тип на меморија
GDDR5
GDDR, HBM, SDRAM, SO-DIMM
Модел на графичка картичка
Radeon RX
RAM капацитет
4 GB
Random-Access Memory
Слот на графичка картичка
PCI Express
AGP, PCIE
Feedback