Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

HDD 2.5" 1TB Seagate BarraCuda Pro SATA3 7200rpm 128MB 7mm
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: ST1000LM049

Product id: 933417, 

HDD 2.5" 1TB Seagate BarraCuda Pro SATA3 7200rpm 128MB 7mm

HDD 2.5" 1TB Seagate BarraCuda Pro SATA3 7200rpm 128MB 7mm

Mfr Part Number: ST1000LM049
Capacity: 1TB
Spindle Speed: 7200 RPM
Cache: 128MB
Interface: SATA 6.0Gb/s
Data Transfer Rate: Up to 160 MB/s
Shock:
Non-operating: 1000Gs @ 1ms
Acoustics:
Idle Typical: 2.2 bels
Seek Typical: 2.4 bels
Power Management...

Seagate
Цена: 3.977  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 360 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 12-08-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Интерфејс
SATA III
Хард диск и ССД диск
Капацитет на диск
1 TB
Хард диск, Компјутери, refurbished
Брзина на хард диск
7 200 rpm
Хард диск
Кеш
128 MB
Хард Диск
Формат на диск
2.5"
Хард диск и ССД диск
Feedback