Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

HDD 3.5" 10TB Western Digital SATA3 7200rpm 256MB WD101PURZ Purple Surveillance
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: WD101PURZ

Product id: 933419, 

HDD 3.5" 10TB Western Digital SATA3 7200rpm 256MB WD101PURZ Purple Surveillance

HDD 3.5" 10TB Western Digital SATA3 7200rpm 256MB WD101PURZ Purple Surveillance

Specifications
Model number: WD101PURZ
Formatted capacity: 10TB / 10000GB
Form factor: 3.5-inch LFF
Advanced Format (AF): Yes
RoHS compliant: Yes
Product Features
Cameras supported: Up to 64
Drive Bays supported: 16+
Al Streams:...

Western Digital
Цена: 21.286  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 12-08-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Интерфејс
SATA III
Хард диск и ССД диск
Капацитет на диск
10 TB
Хард диск, Компјутери, refurbished
Брзина на хард диск
7 200 rpm
Хард диск
Кеш
256 MB
Хард Диск
Формат на диск
3.5"
Хард диск и ССД диск
Feedback