Ценовник Последна промена: 04.12.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

HDD 3TB Toshiba P300 7200rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, HDWD130UZSVA
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт моментално не е на залиха. Контактирајте не за информации за можност за нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Product id: 934947, 

HDD 3TB Toshiba P300 7200rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, HDWD130UZSVA

HDD 3TB Toshiba P300 7200rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, HDWD130UZSVA

Model
Brand - TOSHIBA
Series - P300
Model - HDWD130XZSTA
Packaging - Retail Packaging

Performance
Interface - SATA 6.0Gb/s
Capacity - 3TB
RPM - 7200 RPM
Cache - 64MB
Average Latency - 4.17ms

Features
Features
High performance dr...

Toshiba
Цена: 4.545  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 690 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 04-12-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Интерфејс
SATA III
Хард диск и ССД диск
Капацитет на диск
3 TB
Хард диск, Компјутери, refurbished
Брзина на хард диск
7 200 rpm
Хард диск
Кеш
64 MB
Хард Диск
Формат на диск
3.5"
Хард диск и ССД диск
Feedback