Ценовник Последна промена: 26.03.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

You Save:
1.500 ден.

Бесплатна достава
HP Elite 8200 Tower Core™ i7-2600/ 4GB DDR3/ 120GB SSD NEW + 250GB HDD/ DVD/ Win10Home
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: We have this product in stock and can be delivered it from our office immediately.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 8200 ELITE Tower

Product id: 925951, 102250

HP Elite 8200 Tower Core™ i7-2600/ 4GB DDR3/ 120GB SSD NEW + 250GB HDD/ DVD/ Win10Home

HP-8200 ELITE Tower Core™ i7-2600/ 4GB DDR3/ 120GB SSD NEW + 250GB HDD/ DVD/ Win10Home A Class Refurbished

➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters
➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / ада...

Hp
Цена: 16.400  ден.
Редовна цена: 17.900  ден.
VAT 5% : (вклучен во цената)
Warranty: 365 days
Наплата
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

continue
checkout


tell a friend
Последна промена на цена/залиха: 13-03-2020
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Тип на куќиште
Tower Case
Технологија на процесор
Intel® Core™ i7
Clock Speed:
3.40 GHz
Max Turbo Frequency:
3.80 GHz
Максимална брзина на процесор
Core Name
Sandy Bridge EP
RAM капацитет
4 GB
Тип на меморија
DDR3
Капацитет на диск
250 GB
SSD Capacity
120 GB
Бренд на графичка картичка
Intel® HD
Тип на оптички уред
DVD
Type Of Operating System
Windows 10 Home
-
Тип на промоција
Бесплатна достава, Попуст
Feedback