Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Заштедувате:
400 ден.

Бесплатна достава
HP 8200 USDT Micro PC Intel® Core™ i5-2400S/4GBDDR3/320GB HDD/Win 10
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Го имаме овој продукт на залиха и може да се испорача од нашата канцеларија веднаш.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: HP 8200

Product id: 900555

HP 8200 USDT Micro PC Intel® Core™ i5-2400S/4GBDDR3/320GB HD

HP 8200 USDT Micro PC – Intel® Core™ i5-2400S/4GB DDR3/320GB HDD/инсталиран Windows 10 MAR*

Промотивно 1 година гаранција 7 дена гаранција за враќање пари
(можност за доплата за гаранција до 3 години)

*Процесор - Intel® Core™ i5-2400S Processor (6M Cache, up to 3.30 GHz)
*РАМ - 4GB DDR3
*Хард Диск - 320GB SA...

Hp
Цена: 15.500  ден.
Редовна цена: 15.900  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 365 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 11-08-2017
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i5
Тип на процесор
RAM капацитет
4 GB
Random-Access Memory
Бренд на графичка картичка
Intel® HD Graphics
Graphics Processing Unit
Капацитет
320 GB
Storages Capacity
Тип на меморија
DDR3
GDDR, HBM, SDRAM, SO-DIMM
Тип на оперативен систем
Windows 10 Home
Брзина на процесор
3.30 GHz
Брзина на процесор
Тип на куќиште
Micro Case
Mini Midi Desktop
Тип на промоција
Бесплатна достава, Попуст
Тип на промоција
Feedback