Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Заштедувате:
1.400 ден.

Бесплатна достава
HP Compaq Elite 8200 USDT A class Refurbished Intel® Core™ i5-2400S/ 4GB DDR3/ 250GB HDD/ Windows 10 Home
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Го имаме овој продукт на залиха и може да се испорача од нашата канцеларија веднаш.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 8200 USDT

Product id: 903520, 101046

HP Compaq Elite 8200 USDT A class Refurbished Intel® Core™ i5-2400S/ 4GB DDR3/ 250GB HDD/ Windows 10 Home

HP Compaq Elite 8200 USDT A class Refurbished Intel® Core™ i5-2400S/ 4GB DDR3/ 250GB HDD/ Windows 10 Home

➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters
➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адап...

Hp
Цена: 11.500  ден.
Редовна цена: 12.900  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 365 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 18-04-2019
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i5
Тип на процесор
RAM капацитет
4 GB
Random-Access Memory
Тип на меморија
DDR3
GDDR, HBM, SDRAM, SO-DIMM
Бренд на графичка картичка
Intel® HD Graphics
Graphics Processing Unit
SSD
N/A
Solid State Drive
Брзина на процесор
3.30 GHz
Брзина на процесор
Тип на оперативен систем
Windows 10 Home
Тип на куќиште
USDT - Ultra Slim Desktop
Mini Midi Desktop
Капацитет на диск
250 GB
HDD Storage Capacity
Тип на оптички уред
No OD
CD DVD DVD-RW Combo Drive
Тип на промоција
Бесплатна достава, Попуст
Тип на промоција
Feedback