Ценовник Последна промена: 04.12.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Заштедувате:
2.000 ден.

Бесплатна достава
HP Compaq Elite 8200 USDT Core™ i5-2400S/ 4GB DDR3/ 250GB HDD/ Win10Home
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 8200 USDT

Product id: 903520, 101046

HP Compaq Elite 8200 USDT Core™ i5-2400S/ 4GB DDR3/ 250GB HDD/ Win10Home

HP Compaq Elite 8200 USDT Core™ i5-2400S/ 4GB DDR3/ 250GB HDD/ Win10Home A Class Refurbished

➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters
➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите

Про...

Hp
Цена: 10.900  ден.
Редовна цена: 12.900  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 365 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 15-01-2020

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Тип на куќиште
USDT - Ultra Slim Desktop
Компјутери
Технологија на процесор
Intel® Core™ i5
Процесори
Clock Speed:
2.50 GHz
Процесори
Max Turbo Frequency:
3.30 GHz
Процесор
Core Name
Sandy Bridge EP
Процесори
RAM капацитет
4 GB
Мемории
Тип на меморија
DDR3
Рам меморија, Графичка картичка
Капацитет на диск
250 GB
Хард диск, Компјутери, refurbished
SSD Capacity
N/A
Refurbished
Бренд на графичка картичка
Intel® HD
Графичка картичка, Компјутери
Тип на оптички уред
No OD
ЦД
Тип на оперативен систем
Windows 10 Home
-
Тип на промоција
Бесплатна достава, Попуст
Тип на промоција
Feedback