Ценовник Последна промена: 22.02.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

Заштедувате:
1.600 ден.

Бесплатна достава
HP Compaq Elite 8300 USDT A class Refurbished Intel® Core™ i5-3470 /8GB DDR3 RAM /320GB HDD / Windows 10 Home
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: За овај продукт морате да не контактирате за да ве информираме за точната залиха и време на испорака.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 8300 USDT Win10

Product id: 925124, 

HP Compaq Elite 8300 USDT A class Refurbished Intel® Core™ i5-3470 /8GB DDR3 RAM /320GB HDD / Windows 10 Home

HP Compaq Elite 8300 USDT A class Refurbished Intel® Core™ i5-3470 /8GB DDR3 RAM /320GB HDD / Windows 10 Home

➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters
➤ А класа - refurbished - Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите /...

Hp
Цена: 14.900  ден.
Редовна цена: 16.500  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 365 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 18-04-2019
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i5
Тип на процесор
RAM капацитет
8 GB
Random-Access Memory
Бренд на графичка картичка
Intel® HD Graphics
Graphics Processing Unit
Капацитет на диск
320 GB
HDD Storage Capacity
Тип на меморија
DDR3
GDDR, HBM, SDRAM, SO-DIMM
Брзина на процесор
3.20 GHz
Брзина на процесор
Тип на оперативен систем
Windows 10 Home
SSD
N/A
Solid State Drive
Тип на куќиште
USDT - Ultra Slim Desktop
Mini Midi Desktop
Тип на оптички уред
No OD
CD DVD DVD-RW Combo Drive
Тип на промоција
Бесплатна достава, Попуст
Тип на промоција
Feedback