Ценовник Последна промена: 04.12.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

HP EliteBook 8570p 15.6" Core™ i7-3520M/ 4GB DDR3 /320GB HDD / DVD
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Го имаме овој продукт на залиха и може да се испорача од нашата канцеларија веднаш.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: EliteBook 8570p

Product id: 930227, 102985

HP EliteBook 8570p 15.6" Core™ i7-3520M/ 4GB DDR3 /320GB HDD / DVD

HP EliteBook 8570p i7-3520/ 4GB DDR3 /320Gb / DVD

➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters
➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите

Промотивно 12 месеци гаранција 14 дена гаранци...

Hp
Цена: 20.900  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 365 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 15-01-2020

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Дијагонала
15.6''
Телевизори, Монитори и Телефони
Технологија на процесор
Intel® Core™ i7
Процесори
Clock Speed:
2.90 GHz
Процесори
Max Turbo Frequency:
3.60 GHz
Процесор
Core Name
Ivy Bridge
Процесори
RAM капацитет
4 GB
Мемории
Капацитет на диск
320 GB
Хард диск, Компјутери, refurbished
SSD Capacity
N/A
Refurbished
Бренд на графичка картичка
Integrated VGA
Графичка картичка, Компјутери
Тип на оптички уред
DVD
ЦД
Тип на оперативен систем
N/A
-
Feedback