Ценовник Последна промена: 26.03.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

You Save:
1.600 ден.

Бесплатна достава
HP EliteDesk 800 G1 Tower Core™ i7-4770/ 16GB DDR3/ 500GB HDD/ No ODD/ Win10Pro
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: We have this product in stock and can be delivered it from our office immediately.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: EliteOne 800 G1

Product id: 932054, 

HP EliteDesk 800 G1 Tower Core™ i7-4770/ 16GB DDR3/ 500GB HDD/ No ODD/ Win10Pro

HP-Elitedesk 800 g1 Tower A class Refurbished Intel® Core™ i7-4770/ 16GB DDR3/ 500GB HDD/ No ODD/ Win10Pro

➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters
➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / ада...

Hp
Цена: 24.900  ден.
Редовна цена: 26.500  ден.
VAT 5% : (вклучен во цената)
Warranty: 365 days
Наплата
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

continue
checkout


tell a friend
Последна промена на цена/залиха: 13-03-2020
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Тип на куќиште
Tower Case
Технологија на процесор
Intel® Core™ i7
Clock Speed:
3.40 GHz
Max Turbo Frequency:
3.90 GHz
Максимална брзина на процесор
Core Name
Haswell
RAM капацитет
16 GB
Тип на меморија
DDR3
Капацитет на диск
500 GB
SSD Capacity
N/A
Бренд на графичка картичка
Intel® HD
Тип на оптички уред
No OD
Type Of Operating System
Windows 10 Pro
-
Тип на промоција
Бесплатна достава, Попуст
Feedback