Ценовник Последна промена: 04.12.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

Заштедувате:
2.000 ден.

Бесплатна достава
HP EliteDesk 800 G1 Tower Core™ i7-4770/ 16GB RAM/ 500GB HDD/ No OD/ Geforce 1650 4GB NEW
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Го имаме овој продукт на залиха и може да се испорача од нашата канцеларија веднаш.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: EliteOne 800 G1

Product id: 932063, 

HP EliteDesk 800 G1 Tower Core™ i7-4770/ 16GB RAM/ 500GB HDD/ No OD/ Geforce 1650 4GB NEW

HP EliteDesk 800 G1 Tower Core™ i7-4770/ 16GB RAM/ 500GB HDD/ No OD/ Geforce 1650 4GB NEW A Class Refurbished

➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters
➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / ...

Hp
Цена: 31.400  ден.
Редовна цена: 33.400  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 365 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 21-02-2020

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i7
Процесори
Clock Speed:
3.40 GHz
Max Turbo Frequency:
3.90 GHz
Максимална брзина на процесор
Core Name
Haswell
RAM капацитет
16 GB
Тип на меморија
DDR3
Капацитет на диск
500 GB
Капацитет на диск
SSD Capacity
N/A
Бренд на графичка картичка
nVidia® GeForce™
Модел на графичка картичка
GTX 1650
Тип на промоција
Бесплатна достава, Попуст, Гејмер
Тип на промоција
Feedback