Ценовник Последна промена: 22.02.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

Заштедувате:
2.000 ден.

Бесплатна достава
Распродажба
HP-EliteOne 800 G1 SFF A class Refurbished Intel® Core™ i7-4770/ 8GB DDR3/ 256GB SSD/ DVD / Win 10Pro
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: EliteOne 800 G1

Product id: 925953, 

HP-EliteOne 800 G1 SFF A class Refurbished Intel® Core™ i7-4770/ 8GB DDR3/ 256GB SSD/ DVD / Win 10Pro

HP-EliteOne 800 G1 SFF Intel Core i7 4770/8GB DDR3/256GB SSD/DVD Win10Pro

➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters
➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите

Промотивно 1 година га...

Hp
Цена: 26.500  ден.
Редовна цена: 28.500  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 365 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 18-04-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i7
Тип на процесор
Брзина на процесор
3.90 GHz
Брзина на процесор
Бренд на графичка картичка
Intel® HD Graphics
Graphics Processing Unit
HDD Storage Capacity
N/A
HDD Storage Capacity Капацитет
Тип на меморија
DDR3
GDDR, HBM, SDRAM, SO-DIMM
Тип на куќиште
SFF - Small From Factor
Mini Midi Desktop
SSD
256 GB
Solid State Drive
Тип на оптички уред
DVD
CD DVD DVD-RW Combo Drive
RAM капацитет
8 GB
Random-Access Memory
Тип на оперативен систем
Windows 10 Pro
Тип на промоција
Бесплатна достава, Попуст, ССД, Распродажба, DD13B-Day
Тип на промоција
Feedback