Ценовник Последна промена: 26.03.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

You Save:
1.000 ден.

Бесплатна достава
Распродажба
HP EliteDesk 800 G1 SFF Core™ i5-4570/ 4GB DDR3/ 120GB SSD NEW + 500GB HDD/ DVD/ Win10Home
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: EliteOne 800 G1 i5 sff

Product id: 925955, 

HP EliteDesk 800 G1 SFF Core™ i5-4570/ 4GB DDR3/ 120GB SSD NEW + 500GB HDD/ DVD/ Win10Home

HP EliteDesk 800 G1 SFF Core™ i5-4570/ 4GB DDR3/ 120GB SSD NEW + 500GB HDD/ DVD/ Win10Home A Class Refurbished

➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters
➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите /...

Hp
Цена: 16.900  ден.
Редовна цена: 17.900  ден.
VAT 5% : (вклучен во цената)
Warranty: 365 days
Наплата
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

continue
checkout


tell a friend
Последна промена на цена/залиха: 13-03-2020
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Тип на куќиште
SFF - Small From Factor
Технологија на процесор
Intel® Core™ i5
Clock Speed:
3.20 GHz
Max Turbo Frequency:
3.60 GHz
Максимална брзина на процесор
Core Name
Haswell
RAM капацитет
4 GB
Тип на меморија
DDR3
Капацитет на диск
500 GB
SSD Capacity
120 GB
Бренд на графичка картичка
Intel® HD
Тип на оптички уред
DVD
Type Of Operating System
Windows 10 Home
-
Тип на промоција
Бесплатна достава, Попуст, Распродажба
Feedback