Ценовник Последна промена: 15.12.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

HP Envy 13-Y023 x360 CONVERTIBLE/TOUCHSCREEN/Windows 10 Home 64Bit/BackLight Keyboard - Core™ i7-7500U (4MB Cache, up to 3.50 GHz), 16
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Product id: 922561, 

HP Envy 13-Y023 x360 CONVERTIBLE/TOUCHSCREEN/Windows 10 Home 64Bit/BackLight Keyboard - Core™ i7-7500U (4MB Cache, up to 3.50 GHz), 16

HP Envy 13-Y023 x360 CONVERTIBLE/TOUCHSCREEN/Windows 10 Home 64Bit/BackLight Keyboard - Core™ i7-7500U (4MB Cache
• up to 3.50 GHz)
• 16 GB DDR3L
• 512GB SSD M.2 NVMe PCIe
• User-Facing: 2.0 MP Photo / 1080p Video Webcam
• Backlit Keyboard
• 802.11ac; Dual-Band WLAN
• BLUETOOTH 4.0
• 1 x USB 3.0 Type-C
• 3 x U...

Hp
Цена: 64.789  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 17-01-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i7
Тип на процесор
RAM капацитет
16 GB
Random-Access Memory
Оперативен систем
Windows 10
SSD
512 GB
Solid State Drive
Бренд на графичка картичка
Intel® HD Graphics
Graphics Processing Unit
HDD
N/A
Hard Disk Drive
SSHD
N/A
Solid-State Hybrid Drive
Дијагонала
13.3"
Големина на екран
Feedback