Ценовник Последна промена: 22.08.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

HP Envy 17-U273 TOUCHSMART ( SILVER ) -   Intel Core™  i7-8550U (8M Cache, up to 4.0 GHz), 16GB DDR4 , 1TB 5400rpm, NVIDIA® MX150 4096M
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Product id: 925422, 

HP Envy 17-U273 TOUCHSMART ( SILVER ) - Intel Core™ i7-8550U (8M Cache, up to 4.0 GHz), 16GB DDR4 , 1TB 5400rpm, NVIDIA® MX150 4096M

HP Envy 17-U273 TOUCHSMART ( SILVER ) - Intel Core™ i7-8550U (8M Cache
• up to 4.0 GHz)
• 16GB DDR4
• 1TB 5400rpm
• NVIDIA® MX150 4096MB
• DVD-RW
• HD webcam
• Wireless: 802.11a/b/g/n/ac
• Bluetooth 4.2
• Stereo Speakers
• 1 x USB 3.1 Type-C
• 2 x USB 3.1
• 1 x HDMI
• 1 x headphone/microphone combo
• Card...

Hp
Цена: 52.329  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 20-09-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Feedback