Ценовник Последна промена: 02.03.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

HP Jaguar 15-BS060 TOUCHSCREEN ( SILVER )  - Intel Core i3-7100U(2.4GHz, 3MB Cache),  Intel HD Graphics 620, 8GB RAM, 1TB HDD, DWD-RW,
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Product id: 925421, 

HP Jaguar 15-BS060 TOUCHSCREEN ( SILVER ) - Intel Core i3-7100U(2.4GHz, 3MB Cache), Intel HD Graphics 620, 8GB RAM, 1TB HDD, DWD-RW,

HP Jaguar 15-BS060 TOUCHSCREEN ( SILVER ) - Intel Core i3-7100U(2.4GHz
• 3MB Cache)
• Intel HD Graphics 620
• 8GB RAM
• 1TB HDD
• DWD-RW
• Webcam (720p)
• Integrated 10/100/1000 GbE LAN
• Intel® Wireless-AC WLAN and Bluetooth
• 1 HDMI
• 1 USB 2.0
• 2 USB 3.1
• 1 RJ-45
• Media Card reader
• Battery: 3-cell...

Hp
Цена: 23.423  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 21-05-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Feedback