Ценовник Последна промена: 01.12.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

Заштедувате:
344 ден.

Бесплатна достава
HP LaserJet Pro M203dn Printer (G3Q46A)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: За овај продукт морате да не контактирате за да ве информираме за точната залиха и време на испорака.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: G3Q46A

Product id: 902450, 

HP LaserJet Pro M203dn Printer (G3Q46A)

HP LaserJet Pro M203dn Prntr

Print speed black:
Normal: Up to 28 ppm 10

First page out (ready)
Black: As fast as 6.7 sec 12

Print quality black (best)
Up to 1200 x 1200 dpi

Resolution technology
HP FastRes 1200, HP ProRes 1200

Duty cycle (monthly, A4)
Up to 30,000 pages ...

Hp
Цена: 8.254  ден.
Редовна цена: 8.597  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 360 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 16-01-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Color/Mono
Mono
Pages per minute
28 ppm
Брзина на печатење ppm - Pages per minute
Duty Cycle
30 000
pages per month
Тип на промоција
Бесплатна достава, Попуст
Тип на промоција
Internal memory
256 MB
Внатрешна меморија Internal memory
Duplex printing
Automatic
WiFi
Не
Feedback