Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Заштедувате:
446 ден.

Бесплатна достава
HP LaserJet Pro M402dne (C5J91A) Office Black and White Laser Printers
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: pr.hp.ljM402dne

Product id: 908022, 

HP LaserJet Pro M402dne (C5J91A) Office Black and White Laser Printers

Принтери HP printer monochrome LJ M402dne A4 C5J91A 38ppm A4, 40ppm let.

Office Black and White Laser Printers
HP LaserJet Pro M402dne (C5J91A)

• 40 страници во минута
• 1200 x 1200 dpi
• 128GB RAM
• Duplex, Network
• 1 Gigabit Ethernet 10/100/1000T network
• Месечен циклус 80.000 страни
• Тонер - HP 2...

Hp
Цена: 11.000  ден.
Редовна цена: 11.446  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 365 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 24-06-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Color/Mono
Mono
Duty Cycle
80 000
pages per month
Internal memory
256 MB
Внатрешна меморија Internal memory
Pages per minute
40 ppm
Брзина на печатење ppm - Pages per minute
Тип на промоција
Бесплатна достава, Попуст
Тип на промоција
WiFi
Не
Duplex printing
Automatic
Feedback