Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

HP MFP LaserJet Pro MFP M426fdw
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: F6W15A

Product id: 887838, 

HP MFP LaserJet Pro MFP M426fdw

HP LaserJet Pro MFP M426fdw

Functions - Print, Copy, Fax, Scan
Multitasking supported - Yes

Print speed black:
Normal: Up to 40 ppm 6

First page out (ready)
Black: As fast as 5.4 sec 7

Duty cycle (monthly, A4) - Up to 80,000 pages
Recommended monthly page volume - 750 to 4000 5

Print technology -...

Hp
Цена: 22.778  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 360 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 24-06-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Color/Mono
Mono
Pages per minute
40 ppm
Брзина на печатење ppm - Pages per minute
Duty Cycle
80 000
pages per month
Internal memory
256 MB
Внатрешна меморија Internal memory
Standard functions
Copy, Печати, Scan, Факс, WiFi (Email)
Тип на принтер
Laser
Тип на принтер
Duplex printing
Automatic
WiFi
Yes (optional)
Feedback