Ценовник Последна промена: 12.05.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

HP OMEN Laptop 17-cb0228nia, 17,3" FHD Core i7-9750H, 16 GB, HDD 1TB, SSD 512 GB, GeForce RTX 2070, 8 GB, DOS, Black
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: We can provide this product within 48 hours after confirmed order.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме откако ќе ја потврдите нарачката.  Услугата за достава е бесплатна за нарачки платени онлјан или во банка. За плаќање при достава (со откуп) клиентот ја плаќа цената за достава 150 денари +1% од вкупната цена на нарачката. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина и за населени места надвор од град се менливи.Бесплатната испорака е во рок 1-4 работни дена за Скопје и Македонија. За населени места надвор од Скопје, помали градови, села испораката е 2-7 работни дена.

Part number: 9FH87EA#BH5

Product id: 942567, 

HP OMEN Laptop 17-cb0228nia, 17,3" FHD Core i7-9750H, 16 GB, HDD 1TB, SSD 512 GB, GeForce RTX 2070, 8 GB, DOS, Black

Desktop power packed in a laptop

FreeDOS
9th Generation Intel® Core™ i7 processor
16 GB memory; 1 TB HDD storage; 512 GB SSD storage
17.3" diagonal FHD, 144 Hz, IPS, anti-glare, WLED-backlit, 300 nits, 100% sRGB (1920 x 1080) 43.9 cm (17.3") diagonal FHD, 144 Hz, IPS, anti-glare, WLED-backlit, 300 nits, 100% sRGB...

Hp
Цена: 94.363  ден.
VAT 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 360 денови
Наплата
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

продолжи
Наплата


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 26-05-2020

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Тип на промоција
Гејмер
Дијагонала
17.3"
Технологија на процесор
Intel® Core™ i7
Max Turbo Frequency:
4.50 GHz
Максимална брзина на процесор
RAM капацитет
16 GB
Капацитет на диск
1 TB
SSD Capacity
512 GB
Бренд на графичка картичка
nVidia® GeForce™
Type Of Operating System
DOS
-
Feedback