Ценовник Последна промена: 22.02.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

HP PC 200 G3 AIO G3, 21.5" FHD AG NonTouch, Intel Core i3-8130U, 4GB DDR4, 1TB SATA 3.5in, Slim Load DVDRW, Intel HD Graphics, FreeDOS, KB+Mouse, Black, 1y
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: HP

Product id: 928316, 

HP PC 200 G3 AIO G3, 21.5" FHD AG NonTouch, Intel Core i3-8130U, 4GB DDR4, 1TB SATA 3.5in, Slim Load DVDRW, Intel HD Graphics, FreeDOS, KB+Mouse, Black, 1y

HP PC 200 G3 AIO G3

Дијагонала - 21.5 inch FHD AG NonTouch
Графичка картичка - Intel Core i3-8130U (2.2GHz, 4MB)
Рам меморија - 4GB (1x4GB) DDR4 2133 SODIMM
Хард диск - 1TB 7200RPM SATA 3.5in
Оптички уред - Slim Load DVDRW
Графичка картичка - Intel HD Graphics
Оперативен систем - FreeDOS
Останато - Тастатура ...

Hp
Цена: 24.180  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 360 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 11-04-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i3
Тип на процесор
Дијагонала
21.5"
Големина на екран
RAM капацитет
4 GB
Random-Access Memory
Бренд на графичка картичка
Intel® HD Graphics
Graphics Processing Unit
HDD
1 TB
Hard Disk Drive
SSD
N/A
Solid State Drive
SSHD
N/A
Solid-State Hybrid Drive
Feedback