Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

Заштедувате:
2.000 ден.

Бесплатна достава
HP ProBook 6470b 14" A Class Refurbished Intel® Core™ i5-3210M/ 4 GB DDR3 / SSD 120GB / 1366x768 WXGA LED 16:9 Slim / DVD-RW / Windows 10 Home
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Го имаме овој продукт на залиха и може да се испорача од нашата канцеларија веднаш.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: ProBook 6470b

Product id: 930222, 103012

HP ProBook 6470b 14" A Class Refurbished Intel® Core™ i5-3210M/ 4 GB DDR3 / SSD 120GB / 1366x768 WXGA LED 16:9 Slim / DVD-RW / Windows 10 Home

HP ProBook 6470b 14" A Class Intel Core i5 3210M / 4 GB DDR3 / SSD 120GB / 1366x768 WXGA LED 16:9 Slim / DVD-RW Camera eSATA DisplayPort / Win10

➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters
➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни...

Hp
Цена: 13.500  ден.
Редовна цена: 15.500  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 365 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 18-04-2019
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i5
Тип на процесор
Дијагонала
14"
Големина на екран
RAM капацитет
4 GB
Random-Access Memory
Брзина на процесор
3.10 GHz
Брзина на процесор
Бренд на графичка картичка
Integrated VGA
Graphics Processing Unit
Тип на оптички уред
DVD-/+RW
CD DVD DVD-RW Combo Drive
Тип на оперативен систем
Windows 10 Home
SSHD
N/A
Solid-State Hybrid Drive
SSD
120 GB
Solid State Drive
HDD
N/A
Hard Disk Drive
Тип на промоција
Бесплатна достава, Попуст, ССД
Тип на промоција
Feedback