Ценовник Последна промена: 04.12.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Заштедувате:
4.600 ден.

Бесплатна достава
HP ProBook 650 G1 15.6" Core™ i5-4200M/ 8GB DDR3/ 500GB SATA/ DVD-RW
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Го имаме овој продукт на залиха и може да се испорача од нашата канцеларија веднаш.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: ProBook 650

Product id: 925964, 102303

HP ProBook 650 G1 15.6" Core™ i5-4200M/ 8GB DDR3/ 500GB SATA/ DVD-RW

HP ProBook 650 G1 15.6" Core™ i5-4200M/ 8GB DDR3/ 500GB SATA/ DVD-RW

➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters
➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите

Промотивно 12 месеци гаранц...

Hp
Цена: 25.900  ден.
Редовна цена: 30.500  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 365 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 15-01-2020

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Дијагонала
15.6''
Телевизори, Монитори и Телефони
Технологија на процесор
Intel® Core™ i5
Процесори
Clock Speed:
2.50 GHz
Процесори
Max Turbo Frequency:
3.10 GHz
Процесор
Core Name
Haswell
Процесори
RAM капацитет
8 GB
Мемории
Капацитет на диск
500 GB
Хард диск, Компјутери, refurbished
SSD Capacity
N/A
Refurbished
Бренд на графичка картичка
Intel® HD
Графичка картичка, Компјутери
Тип на оптички уред
DVD-/+RW
ЦД
Тип на оперативен систем
N/A
-
Тип на промоција
Бесплатна достава, Попуст
Тип на промоција
Feedback