Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

Бесплатна достава
Подарок
HP ProDesk 600 G2 SFF A class Refurbished Intel® Core™ i5-6500  6th Gen/ 8GB RAM/ 500GB HDD/ DVD/ Win10Home
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Го имаме овој продукт на залиха и може да се испорача од нашата канцеларија веднаш.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: HP ProDesk 600 G2

Product id: 932055, 

HP ProDesk 600 G2 SFF A class Refurbished Intel® Core™ i5-6500 6th Gen/ 8GB RAM/ 500GB HDD/ DVD/ Win10Home

HP ProDesk 600 G2 SFF A class Refurbished Intel® Core™ i5-6500
6th Gen/ 8GB RAM/ 500GB HDD/ DVD/ Win10Home

➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters
➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / а...

Hp
Цена: 27.900  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 365 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 22-08-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i5
Процесори
RAM капацитет
8 GB
Мемории
Брзина на процесор
3.60 GHz
Процесори
Бренд на графичка картичка
Intel® HD Graphics
Графичка картичка, Компјутери
Капацитет на диск
500 GB
Хард диск, Компјутери, refurbished
Тип на меморија
DDR3
Рам меморија, Графичка картичка
Тип на оптички уред
DVD
ЦД
Тип на куќиште
SFF - Small From Factor
Компјутери
Тип на оперативен систем
Windows 10 Home
-
Z99
N/A
Solid State Drive
Тип на промоција
Бесплатна достава, Подарок, ССД
Тип на промоција
Feedback