Ценовник Последна промена: 22.02.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

HP ProLiant DL360 G8e 1U A Class Refurbished/ 2 x Xeon® E5-2450L/ 16GB ECC RAM/ 2 x 1000GB / No optic - 2 x psu - raid B120i
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Го имаме овој продукт на залиха и може да се испорача од нашата канцеларија веднаш.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: DL360

Product id: 930238, 

HP ProLiant DL360 G8e 1U A Class Refurbished/ 2 x Xeon® E5-2450L/ 16GB ECC RAM/ 2 x 1000GB / No optic - 2 x psu - raid B120i

HP Proliant DL360 G8e-1U-2xXeon Octa-core E5-2450L-1800Mhz/16GB ECC RAM/2 x 1000Gb /No optic-2 x psu- raid B120i

• Матична плоча:
- Чипсет - MB Intel® C600 Chipset
- USB 2.0 - 6
- PCI-E x8 - 1
- PCI-E x16 - 1

• Процесор:
- 2 x Intel® Xeon® Processor E5-2450L (20M Cache, 1.80 GHz, 8.00 GT/s Intel® QPI) Octa C...

Hp
Цена: 33.000  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 365 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 13-03-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Xeon®
Тип на процесор
RAM капацитет
16 GB
Random-Access Memory
HDD
2 TB
Hard Disk Drive
Тип на оперативен систем
N/A
SSD
N/A
Solid State Drive
Тип на куќиште
Rack Server
Mini Midi Desktop
Feedback