Ценовник Последна промена: 22.08.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

HP ProLiant Server DL360 G8e 1U A Class Refurbished/ 2 x Xeon® E5-2450L/ 16GB RAM/ 2 x SAS 600GB 2 x psu raid p420
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Го имаме овој продукт на залиха и може да се испорача од нашата канцеларија веднаш.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: DL360

Product id: 925973, 

HP ProLiant Server DL360 G8e 1U A Class Refurbished/ 2 x Xeon® E5-2450L/ 16GB RAM/ 2 x SAS 600GB 2 x psu raid p420

HP Proliant Server DL360 G8e-1U-2 x A class Refurbished Xeon® E5-2450L 1.8ghz/ 16GB/ 2xSAS 600Gb 2 x psu raid p420

Only at bargain hardware can you configure every aspect of this system to meet your price and performance requirements. From 2.5" SAS drives and Dual Port PCIe expansion cards to rack rail kits and redu...

Hp
Цена: 43.700  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 365 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 15-11-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Xeon®
Тип на процесор
RAM капацитет
16 GB
Random-Access Memory
Тип на оперативен систем
N/A
HDD
2 x 600 GB
Hard Disk Drive
SSD
N/A
Solid State Drive
Тип на промоција
НОВО
Тип на промоција
Feedback