Ценовник Последна промена: 28.01.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

HP Z400 Workstation A class Refurbished Xeon® W3680 330Mhz/ 8GB RAM/ 120GB SSD/ Nvidia Quadro K2000 2gb/ 128bit/ Windows 10 Home
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Го имаме овој продукт на залиха и може да се испорача од нашата канцеларија веднаш.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: Z400

Product id: 925972, 

HP Z400 Workstation A class Refurbished Xeon® W3680 330Mhz/ 8GB RAM/ 120GB SSD/ Nvidia Quadro K2000 2gb/ 128bit/ Windows 10 Home

HP Z400 Workstation W3680 A class Refurbished 330Mhz/8GB RAM/120Gb SSD/Nvidia Quadro K2000 2gb/128bit

The HP Z400 Workstation redefines multitasking and smart-computing with its revolutionary new industrial design architecture optimized for the latest graphics, memory, processor and storage technologies. The Z400 W...

Hp
Цена: 28.900  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 365 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 30-01-2019
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Xeon®
Тип на процесор
RAM капацитет
8 GB
Random-Access Memory
HDD
N/A
Hard Disk Drive
SSD
120 GB
Solid State Drive
Тип на промоција
ССД, НОВО
Тип на промоција
Тип на оперативен систем
Windows 10 Home
Тип на куќиште
Big Tower
Mini Midi Desktop
Feedback