Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

HP Z420 Workstation A Class Refurbished Xeon® E5-2620 v2/ 16GB ECC RAM / 1TB HDD/  DVD / Quadro K2000 2048 MB / Windows10 Pro
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Го имаме овој продукт на залиха и може да се испорача од нашата канцеларија веднаш.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: Z420

Product id: 930234, 

HP Z420 Workstation A Class Refurbished Xeon® E5-2620 v2/ 16GB ECC RAM / 1TB HDD/ DVD / Quadro K2000 2048 MB / Windows10 Pro

HP Z420 Workstation Refurbihed, Intel Xeon E5-2620v2 2100Mhz, 16GB RAM DDR3, HDD 1TB, графичка картичка nVidia Quadro K2000 2GB DDR5, Windows 10 Pro Refurbished преинсталиран.

Performance you want. Value you need. The HP Z420 gives you professional expandability in an accessible, tool-free mini-tower form factor—al...

Hp
Цена: 35.000  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 365 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 20-08-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Xeon®
Процесори
RAM капацитет
16 GB
Мемории
Тип на оперативен систем
Windows 10 Pro
-
Z091
1 TB
Хард диск
Z99
N/A
Solid State Drive
Тип на куќиште
Big Tower
Компјутери
Feedback