Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Заштедувате:
1.100 ден.

Бесплатна достава
HP Z600 Workstation A Class Refurbished 2 x Xeon® X5670 / 8GB ECC RAM / 500GB/ DVD-RW/ Quadro 2000 1024Mb DDR5/ Windows 10 Pro
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Го имаме овој продукт на залиха и може да се испорача од нашата канцеларија веднаш.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: Z600

Product id: 930233, 

HP Z600 Workstation A Class Refurbished 2 x Xeon® X5670 / 8GB ECC RAM / 500GB/ DVD-RW/ Quadro 2000 1024Mb DDR5/ Windows 10 Pro

HP Z600 Workstation Refurbihed, Intel Xeon® X5670 2930MHz, 8GB RAM DDR3, HDD 500GB, графичка картичка nVidia Quadro 2000 1GB DDR5, Windows 10 Pro Refurbished преинсталиран.

The HP Z600 packs twelve-core compute and visualization power into a small, quiet package—for the ideal workstation when every inch, watt, and ...

Hp
Цена: 25.900  ден.
Редовна цена: 27.000  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 365 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 18-04-2019
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Xeon®
Тип на процесор
RAM капацитет
8 GB
Random-Access Memory
Тип на оперативен систем
Windows 10 Pro
HDD
500 GB
Hard Disk Drive
SSD
N/A
Solid State Drive
Тип на куќиште
Big Tower
Mini Midi Desktop
Тип на промоција
Бесплатна достава, Попуст
Тип на промоција
Feedback