Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

HP Z620 Тower A Class Refurbished 2 x Intel® Xeon® E5-2690/ 32GB RAM/ 256GB SSD/ DVD-RW/ Quadro K4000 3072Mb
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: Z620

Product id: 932076, 

HP Z620 Тower A Class Refurbished 2 x Intel® Xeon® E5-2690/ 32GB RAM/ 256GB SSD/ DVD-RW/ Quadro K4000 3072Mb

HP Z620 tower

Процесор - 2 x Intel® Xeon® Processor E5-2690 (20M Cache, 2.90 GHz, 8.00 GT/s Intel® QPI)
Рам меморија - 32GB RAM
ССД диск - 256GB SSD
Оптички уред - DVD-RW
Графичка картичка - Quadro K4000 3072Mb 192bit ddr5

➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters
...

Hp
Цена: 92.900  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 365 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 18-04-2019
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Xeon®
Тип на процесор
RAM капацитет
32 GB
Random-Access Memory
Тип на куќиште
Big Tower
Mini Midi Desktop
Тип на оперативен систем
N/A
HDD
N/A
Hard Disk Drive
SSD
256 GB
Solid State Drive
Тип на промоција
ССД
Тип на промоција
Feedback