Ценовник Последна промена: 28.01.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

HP Z620 Workstation A class Refurbished 2 x Xeon® E5-2620/ 32GB DDR/ 256GB SSD/ Nvidia Quadro K4000 3gb 192bit/ Windows 10 Pro
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: HP Z620

Product id: 925969, 

HP Z620 Workstation A class Refurbished 2 x Xeon® E5-2620/ 32GB DDR/ 256GB SSD/ Nvidia Quadro K4000 3gb 192bit/ Windows 10 Pro

HP Z620 Workstation A class Refurbished 2xSix Core E5-2620-2000Mhz/32GB DDR/256Gb SSD/Nvidia Quadro K4000 3gb 192bit

More versatile than ever before. The HP Z620 Workstation delivers four times the memory capacity of the previous generation, a larger power supply, and support for single- or dual-socket processor con...

Hp
Цена: 75.000  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 365 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 30-01-2019
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Xeon®
Тип на процесор
RAM капацитет
32 GB
Random-Access Memory
HDD
N/A
Hard Disk Drive
SSD
256 GB
Solid State Drive
Тип на промоција
ССД, НОВО
Тип на промоција
Тип на оперативен систем
Windows 10 Pro
Тип на куќиште
Big Tower
Mini Midi Desktop
Feedback