Ценовник Последна промена: 22.08.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

HUAWEI Mate 20 PRO Black, 6.39" IPS LCD capacitive Multitouch Screen resolution 3120x1440 pixels, 19:5.9  ratio FullView Display, HDR10
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт моментално не е на залиха. Контактирајте не за информации за можност за нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Product id: 930023, 

HUAWEI Mate 20 PRO Black, 6.39" IPS LCD capacitive Multitouch Screen resolution 3120x1440 pixels, 19:5.9 ratio FullView Display, HDR10

HUAWEI Mate 20 PRO Black
• 6.39`` IPS LCD capacitive Multitouch Screen resolution 3120x1440 pixels
• 19:5.9 ratio FullView Display
• HDR10
• Dual SIM
• CPU Octa-core (2 x Cortex A76 @ 2.6GHz + 2 x Cortex A76 @ 1.92GHz + 4 x Cortex A55 @ 1.8GHz)
• 128GB internal memory
• 6GB RAM memory
• Chipset HiSilicon Kirin ...

Huawei
Цена: 55.819  ден.
ДДВ 18% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 12-11-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Feedback