Ценовник Последна промена: 01.12.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

Huawei MediaPad T3 10 (Agassi-W09), 9.6 inches Tablet, IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 800 x 1280 pixels, Chips
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт моментално не е на залиха. Контактирајте не за информации за можност за нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Product id: 925430, 

Huawei MediaPad T3 10 (Agassi-W09), 9.6 inches Tablet, IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 800 x 1280 pixels, Chips

Huawei MediaPad T3 10 (Agassi-W09)
• 9.6 inches Tablet
• IPS LCD capacitive touchscreen
• 16M colors
• Resolution: 800 x 1280 pixels
• Chipset: Qualcomm MSM8917 Snapdragon 425
• CPU: Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53
• Internal Memory: 16 GB
• microSD
• up to 32 GB
• 2GB RAM
• Primary Camera: 5 MP
• Secondary Ca...

Huawei
Цена: 7.345  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 10-12-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Feedback