Ценовник Последна промена: 01.12.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Huawei MediaPad T3 7 (Baggio2-W09C), 7.0 inches, IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 600 x 1024 pixels, Chipset: Sp
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Product id: 925426, 

Huawei MediaPad T3 7 (Baggio2-W09C), 7.0 inches, IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 600 x 1024 pixels, Chipset: Sp

Huawei MediaPad T3 7 (Baggio2-W09C)
• 7.0 inches
• IPS LCD capacitive touchscreen
• 16M colors
• Resolution: 600 x 1024 pixels
• Chipset: Spreadtrum SC9830l: CPU: Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7
• Internal Memory: 16 GB
• microSD
• up to 32 GB
• 1GB RAM
• Primary Camera: 2 MP
• Secondary Camera: 2 MP
• OS: Andr...

Huawei
Цена: 4.484  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 14-12-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Feedback