Ценовник Последна промена: 26.06.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Huawei Smartphone Ascend P9 Lite Mini SLA-L02 5" 720x1280, Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53, 2GB ram, 16GB Flash, 13Mp primary, 5Mp secondary, 3020MAh battery, Android 7.0, Gold
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 14P9liteMinigld

Product id: 925622, 

Huawei Smartphone Ascend P9 Lite Mini SLA-L02 5" 720x1280, Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53, 2GB ram, 16GB Flash, 13Mp primary, 5Mp secondary, 3020MAh battery, Android 7.0, Gold

Huawei Smartphone Ascend P9 Lite Mini SLA-L02 5" 720x1280, Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53, 2GB ram, 16GB Flash, 13Mp primary, 5Mp secondary, 3020MAh battery, Android 7.0, Gold

Huawei
Цена: 9.538  ден.
ДДВ 18% : (вклучен во цената)
Гаранција: 600 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 16-08-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Дијагонала
5''
Големина на екран
RAM капацитет
2 GB
Random-Access Memory
Оперативен систем
Google Android™
Сим Картичка
Single SIM
Внатрешна меморија
16 GB
Предна камера
5 MP
Primary Camera
13 MP
Процесор
Quad Core
Feedback