Ценовник Последна промена: 26.06.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

Huawei Smartphone Ascend P9 Lite PRA-LX1 5.2" 1080x1920, Dual Sim, Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A53 & 4x1.7 GHz Cortex-A53), 3GB ram, 16GB Flash, 13Mp primary, 8Mp secondary, 3000MAh battery, Android 6.0, Gold
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 14P9liteDS-2017gold

Product id: 925623, 

Huawei Smartphone Ascend P9 Lite PRA-LX1 5.2" 1080x1920, Dual Sim, Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A53 & 4x1.7 GHz Cortex-A53), 3GB ram, 16GB Flash, 13Mp primary, 8Mp secondary, 3000MAh battery, Android 6

Huawei Smartphone Ascend P9 Lite PRA-LX1 5.2" 1080x1920, Dual Sim, Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A53 & 4x1.7 GHz Cortex-A53), 3GB ram, 16GB Flash, 13Mp primary, 8Mp secondary, 3000MAh battery, Android 6.0, Gold

Huawei
Цена: 12.225  ден.
ДДВ 18% : (вклучен во цената)
Гаранција: 600 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 16-08-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Дијагонала
5.2"
Големина на екран
RAM капацитет
3 GB
Random-Access Memory
Оперативен систем
Google Android™
Сим Картичка
Dual SIM
Внатрешна меморија
16 GB
Предна камера
8 MP
Primary Camera
13 MP
Процесор
Octa Core
Feedback