Ценовник Последна промена: 22.08.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

IdeaPad 320-15ISK PLATINUM GREY - Intel® Core™ i3-6006U Processor (3M Cache, 2.00 GHz)/ 8GB DDR4/ 256GB SSD/ 15,6" FHD TN AG + Camera/ NVIDIA GeForce 920MX 2G/ DVD RW/ Wi-Fi/ HDMI 1.4b/ Card reader/ BT/ 2 Cell Battery 30Wh/ DOS/ 2,2kg/ 24m. Warran
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт можеме да го обезбедиме во рок од 48 часа по потврдена нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 80XH01PARI

Product id: 921674, 

IdeaPad 320-15ISK PLATINUM GREY - Intel® Core™ i3-6006U Processor (3M Cache, 2.00 GHz)/ 8GB DDR4/ 256GB SSD/ 15,6" FHD TN AG + Camera/ NVIDIA GeForce 920MX 2G/ DVD RW/ Wi-Fi/ HDMI 1.4b/ Card reader/ B...

IdeaPad 320-15ISK PLATINUM GREY - Intel® Core™ i3-6006U Processor (3M Cache, 2.00 GHz)/ 8GB DDR4/ 256GB SSD/ 15,6" FHD TN AG + Camera/ NVIDIA GeForce 920MX 2G/ DVD RW/ Wi-Fi/ HDMI 1.4b/ Card reader/ BT/ 2 Cell Battery 30Wh/ DOS/ 2,2kg/ 24m. Warranty

LENOVO
Цена: 27.590  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 09-10-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
SSD
256 GB
Solid State Drive
RAM капацитет
8 GB
Random-Access Memory
Технологија на процесор
Intel® Core™ i3
Тип на процесор
Оперативен систем
FREE DOS
Бренд на графичка картичка
nVidia® GeForce®
Graphics Processing Unit
HDD
N/A
Hard Disk Drive
SSHD
N/A
Solid-State Hybrid Drive
Дијагонала
15.6''
Големина на екран
Feedback