Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

IdeaPad 330-17ICH ONYX BLACK - Intel® Core™ i7-8750H Processor (9M Cache, up to 4.10 GHz)/ 12GB DDR4/ 256GB M.2 PCIE/ 17.3 FHD IPS AG + Camera/ NVIDIA GeForce GTX 1050 4GB GDDR5/ Wi-Fi/ HDMI/ Card reader/ BT/ Backlit Keyboard/ 3 Cell Battery 45Wh/
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт можеме да го обезбедиме во рок од 48 часа по потврдена нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 81FL009ERM

Product id: 932889, 

IdeaPad 330-17ICH ONYX BLACK - Intel® Core™ i7-8750H Processor (9M Cache, up to 4.10 GHz)/ 12GB DDR4/ 256GB M.2 PCIE/ 17.3 FHD IPS AG + Camera/ NVIDIA GeForce GTX 1050 4GB GDDR5/ Wi-Fi/ HDMI/ Card rea...

IdeaPad 330-17ICH ONYX BLACK - Intel® Core™ i7-8750H Processor (9M Cache, up to 4.10 GHz)/ 12GB DDR4/ 256GB M.2 PCIE/ 17.3 FHD IPS AG + Camera/ NVIDIA GeForce GTX 1050 4GB GDDR5/ Wi-Fi/ HDMI/ Card reader/ BT/ Backlit Keyboard/ 3 Cell Battery 45Wh/ 2,8kg/ 24m. Warranty

LENOVO
Цена: 50.890  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 02-07-2019
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Feedback