Ценовник Последна промена: 26.03.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Lenovo IdeaPad 330S-14IKB Midnight Blue 14" FHD i5-8250U/ 8GB (4+4)/ 1TB HDD/ DOS
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 81F4007LRM

Product id: 929979, 

Lenovo IdeaPad 330S-14IKB Midnight Blue 14" FHD i5-8250U/ 8GB (4+4)/ 1TB HDD/ DOS

IdeaPad 330S-14IKB MIDNIGHT BLUE

IdeaPad 330S-14IKB Midnight Blue

Новиот IdeaPad 330s е уште еден лаптоп од доверба на Леново. IdeaPad 330s има интегрирана видео картичка и неверојатно квалитетен звук, кој доаѓа од 2 x 2W Dolby Audio звучници. Лаптопот доаѓа со процесорот Intel Core i5-8250U, 4GB Soldered + 4GB ...

LENOVO
Цена: 30.500  ден.
VAT 5% : (вклучен во цената)
Warranty: 720 days
Наплата
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

continue
checkout


tell a friend
Последна промена на цена/залиха: 21-03-2020

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Дијагонала
14"
Технологија на процесор
Intel® Core™ i5
Max Turbo Frequency:
3.40 GHz
Максимална брзина на процесор
RAM капацитет
8 GB
Капацитет на диск
1 TB
SSD Capacity
N/A
Бренд на графичка картичка
Integrated VGA
Type Of Operating System
DOS
-
Feedback