Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

IdeaPad 520-15IKB Bronze - i3-7100U/ 4GB DDR4/ 1TB HDD/ 15,6" FHD AG + Camera/ NVIDIA GeForce 940MX 4G/ DVD-RW/ Wi-Fi/ DOS
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт можеме да го обезбедиме во рок од 48 часа по потврдена нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 80YL00S0RI

Product id: 922423, 

IdeaPad 520-15IKB Bronze - i3-7100U/ 4GB DDR4/ 1TB HDD/ 15,6" FHD AG + Camera/ NVIDIA GeForce 940MX 4G/ DVD-RW/ Wi-Fi/ DOS

IdeaPad 520-15IKB Bronze

Процесор - Intel® Core™ i3-7100U Processor (3M Cache, 2.40 GHz)
Рам меморија - 4GB DDR4
Хард диск - 1TB 7MM 5400RPM
Дијагонала - 15,6" FHD AG + Camera
Графичка картичка - NVIDIA GeForce 940MX 4G
Останато - DVD-RW/ Wi-Fi/ HDMI/ VGA/ Card reader/ BT/ 2Cell/ Backlit Keyboard/ 2,2kg / DOS/...

LENOVO
Цена: 28.300  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 24-06-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
RAM капацитет
4 GB
Random-Access Memory
Технологија на процесор
Intel® Core™ i3
Тип на процесор
Оперативен систем
FREE DOS
Бренд на графичка картичка
nVidia® GeForce®
Graphics Processing Unit
HDD
1 TB
Hard Disk Drive
SSD
N/A
Solid State Drive
SSHD
N/A
Solid-State Hybrid Drive
Дијагонала
15.6''
Големина на екран
Feedback