Ценовник Последна промена: 15.12.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

30.06.2017

Секогаш најдобри, услугата е на врв, за секое побарано нешто има решение. Брз сервис и квалитетен. ...

Hosted By DDHost

IdeaPad 520-15IKBR IRON GREY - Intel® Core™ i5-8250U Processor (6M Cache, up to 3.40 GHz)/ 8GB DDR4/ 256G SSD/ 15,6" FHD AG + Camera/ N17S-G1 GDDR5 4G/ Wi-Fi/ HDMI/ VGA/ Card reader/ BT/ 2Cell/ Backlit Keyboard/ 2,2kg / DOS/ FPR/ Harman stereo spe
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт можеме да го обезбедиме во рок од 48 часа по потврдена нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 81BF00C7RI

Product id: 921676, 

IdeaPad 520-15IKBR IRON GREY - Intel® Core™ i5-8250U Processor (6M Cache, up to 3.40 GHz)/ 8GB DDR4/ 256G SSD/ 15,6" FHD AG + Camera/ N17S-G1 GDDR5 4G/ Wi-Fi/ HDMI/ VGA/ Card reader/ BT/ 2Cell/ Backli...

IdeaPad 520-15IKBR IRON GREY - Intel® Core™ i5-8250U Processor (6M Cache, up to 3.40 GHz)/ 8GB DDR4/ 256G SSD/ 15,6" FHD AG + Camera/ N17S-G1 GDDR5 4G/ Wi-Fi/ HDMI/ VGA/ Card reader/ BT/ 2Cell/ Backlit Keyboard/ 2,2kg / DOS/ FPR/ Harman stereo speakers with Dolby Audio, 2W x 2 / 24m. Warranty

LENOVO
Цена: 40.829  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 05-12-2017

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Feedback