Ценовник Последна промена: 02.03.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Заштедувате:
2.695 ден.

IdeaPad Legion Y520-15IKBM Black - Intel® Core™ I5-7300HQ Processor (6M Cache, up to 3.50 GHz)/ 8GB DDR4/ 1T HDD/ 15,6" FHD IPS AG + Camera/ NVIDIA GeForce GTX 1060 3G/ Wi-Fi/ Card reader/ HDMI/ Mini DP Port/ BT/ 3 Cell Battery/ Backlit AccuType k
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт можеме да го обезбедиме во рок од 48 часа по потврдена нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 80YY000SRI

Product id: 921682, 

IdeaPad Legion Y520-15IKBM Black - Intel® Core™ I5-7300HQ Processor (6M Cache, up to 3.50 GHz)/ 8GB DDR4/ 1T HDD/ 15,6" FHD IPS AG + Camera/ NVIDIA GeForce GTX 1060 3G/ Wi-Fi/ Card reader/ HDMI/ Mini ...

IdeaPad Legion Y520-15IKBM Black - Intel® Core™ I5-7300HQ Processor (6M Cache, up to 3.50 GHz)/ 8GB DDR4/ 1T HDD/ 15,6" FHD IPS AG + Camera/ NVIDIA GeForce GTX 1060 3G/ Wi-Fi/ Card reader/ HDMI/ Mini DP Port/ BT/ 3 Cell Battery/ Backlit AccuType keyboard/ 2 x 2W Harman™ Certified Speakers with Dolby Audio™ Premium/ 2,4...

LENOVO
Цена: 51.197  ден.
Редовна цена: 53.891  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 16-03-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
RAM капацитет
8 GB
Random-Access Memory
Технологија на процесор
Intel® Core™ i5
Тип на процесор
Бренд на графичка картичка
nVidia® GeForce®
Graphics Processing Unit
HDD
1 TB
Hard Disk Drive
SSD
N/A
Solid State Drive
SSHD
N/A
Solid-State Hybrid Drive
Оперативен систем
N/A
Тип на промоција
Попуст
Тип на промоција
Дијагонала
15.6''
Големина на екран
Feedback