Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

IdeaPad Legion Y920-17IKB Black - Core™ i7-7820HK/ 16GB DDR4/ 1T HDD + 512G M.2 PCIE/ 17.3 FHD IPS AG + Camera/ NVIDIA GeForce GTX 1070 8GB GDDR5/Win10Home
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 80YW004URI

Product id: 923798, 

IdeaPad Legion Y920-17IKB Black - Core™ i7-7820HK/ 16GB DDR4/ 1T HDD + 512G M.2 PCIE/ 17.3 FHD IPS AG + Camera/ NVIDIA GeForce GTX 1070 8GB GDDR5/Win10Home

IdeaPad Legion Y920-17IKB Black

Процесор - Intel® Core™ i7-7820HK Processor (8M Cache, up to 3.90 GHz)
Рам меморија - 16GB DDR4
Хард диск - 1T HDD + 512G M.2 PCIE
Дијагонала - 17.3 FHD IPS AG + Camera
Графичка картичка - NVIDIA GeForce GTX 1070 8GB GDDR5
Оперативен систем - Windows 10 Home
Останато - External...

LENOVO
Цена: 121.850  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 24-06-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i7
Тип на процесор
RAM капацитет
16 GB
Random-Access Memory
Оперативен систем
Windows 10
Бренд на графичка картичка
nVidia® GeForce®
Graphics Processing Unit
HDD
1 TB
Hard Disk Drive
SSD
512 GB
Solid State Drive
SSHD
N/A
Solid-State Hybrid Drive
Дијагонала
17.3"
Големина на екран
Feedback