Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

Intel® Core™ i7-8700 Processor 12M Cache, up to 4.60 GHz Coffee Lake BOX
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: I78700BOX

Product id: 934060, 

Intel® Core™ i7-8700 Processor 12M Cache, up to 4.60 GHz Coffee Lake BOX

CPU Intel Core i7-8700 Coffee Lake Six Core 3.2GHz LGA 1151 12MB BOX

Mfr Part Number: BX80684I78700
Model: Intel Core i7-8700 Processor
Core Name: Coffee Lake
Core Count: 6
Thread Count: 12
Clock Speed: 3.2 GHz
Max Turbo Frequency: 4.6 GHz
Cache: 12 MB
DMI3: 8.0 GT/s
Lithography: 14 nm
Socket: LGA 1151
Ma...

Intel
Цена: 19.502  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 12-08-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i7
Процесори
Core Name
Coffee Lake
Процесори
CPU Cores
# 6 Core
Процесори
Сокет
Intel® 1151
Матична
Брзина на процесор
4.60 GHz
Процесори
Packing
Box
Процесори
Feedback