Ценовник Последна промена: 04.12.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Intel® Core™ i7-9700F Processor (12M Cache, up to 4.70 GHz) Coffee Lake Eight Core 3.0GHz LGA 1151 12MB BOX w/o Graphics
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: I79700FBOX

Product id: 937115, 

Intel® Core™ i7-9700F Processor (12M Cache, up to 4.70 GHz) Coffee Lake Eight Core 3.0GHz LGA 1151 12MB BOX w/o Graphics

CPU Intel Core i7-9700F Coffee Lake Eight Core 3.0GHz LGA 1151 12MB BOX w/o Graphics

Mfr Part Number: BX80684I79700F
Essentials:
Product Collection: 9th Generation Intel Core i7 Processors
Code Name: Products formerly Coffee Lake
Vertical Segment: Desktop
Processor Number: i7-9700F
Lithography: 14 nm
Performa...

Intel
Цена: 20.429  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 20-02-2020

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i7
Процесори
Core Name
Coffee Lake
CPU Cores
# 8 Core
Сокет
Intel® 1151
Матична
Clock Speed:
3.00 GHz
Max Turbo Frequency:
4.70 GHz
Максимална брзина на процесор
Packing
Box
Feedback