Ценовник Последна промена: 04.12.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Intel® Pentium® Gold G5400 Processor (4M Cache, 3.70 GHz) Socket 1151 v2 Coffee Lake Box
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт можеме да го обезбедиме во рок од 48 часа по потврдена нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Product id: 935138, 

Intel® Pentium® Gold G5400 Processor (4M Cache, 3.70 GHz) Socket 1151 v2 Coffee Lake Box

Mfr Part Number: BX80684G5400
Model: Intel Pentium Gold Processor G5400
Core Name: Coffee Lake
Core Count: 2
Thread Count: 4
Clock Speed: 3.7 GHz
Intel Smart Cache: 4 MB
DMI3: 8.0 GT/s
Lithography: 14 nm
Socket: LGA 1151
Max Thermal Design Power: 58 W
Memory Type: DDR4-2400
Max Memory Bandwidth: 37.5 GB/s
...

Intel
Цена: 3.628  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 20-01-2020

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Pentium®
Процесори
Core Name
Coffee Lake
Процесори
CPU Cores
# 2 Core
Процесори
Сокет
Intel® 1151
Матична
Clock Speed:
3.70 GHz
Процесори
Max Turbo Frequency:
3.70 GHz
Процесор
Packing
Box
Процесори
Feedback