Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

Intel® Pentium® Gold G5400 Processor (4M Cache, 3.70 GHz) Box, Coffee Lake
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: За овај продукт морате да не контактирате за да ве информираме за точната залиха и време на испорака.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: BX80684G5400

Product id: 935146, 

Intel® Pentium® Gold G5400 Processor (4M Cache, 3.70 GHz) Box, Coffee Lake

Intel Processor Pentium Gold, Dual Core G5400 3.7 Ghz, 4M Cache, 8 GT/s,14 nm, LGA1151, 58W, Box

Product Collection - Intel® Pentium® Gold Processor Series
Code Name - Products formerly Coffee Lake
Vertical Segment - Desktop
Processor Number - G5400
Status - Launched
Launch Date - Q2'18
Lithography - 14 nm
Us...

Intel
Цена: 4.045  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 05-09-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Pentium®
Процесори
Core Name
Coffee Lake
Процесори
CPU Cores
# 2 Core
Процесори
Сокет
Intel® 1151
Матична
Clock Speed:
3.70 GHz
Процесори
Max Turbo Frequency:
3.70 GHz
Процесор
Packing
Box
Процесори
Feedback