Ценовник Последна промена: 30.03.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

Keyboard SteelSeries Apex 7 TKL Mechanical RED Switch Gaming, OLED Screen, Per-key RGB Illuminated
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Product id: 941391, 

Keyboard SteelSeries Apex 7 TKL Mechanical RED Switch Gaming, OLED Screen, Per-key RGB Illuminated

Specifications
Design
Top Material: Aircraft Grade Aluminum Alloy Frame
N-Key Roll Over: 84-Key
Anti-Ghosting: 100%
Illumination: Dynamic Per Key RGB Illumination
Weight: 1.7 lbs
Height: 40.44 mm
Width: 139.26 mm
Depth: 355.44 mm
Switch
Red Switches: Linear & Quiet Key response
Type & Name: SteelSeries QX2 Mechanical R...

SteelSeries
Цена: 9.543  ден.
VAT 5% : (вклучен во цената)
Warranty: 720 days
Наплата
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

continue
checkout


tell a friend
Последна промена на цена/залиха: 27-03-2020

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Feedback